Transport międzynarodowy, kompleksowa obsługa spedycyjna oraz logistyczna, prognozowanie popytu, optymalizacja i zarządzanie łańcuchem dostaw, cross docking...

Logistic

Oferta

Transport

Posiadamy nowoczesną bazę transportową w Swarzędzu koło Poznania. Znajduje się tam kompleksowo wyposażony warsztat naprawczy z dobrze rozwiniętym serwisem. Na miejscu posiadamy biuro z profesjonalną obsługą klienta. Dysponujemy placem parkingowym objętym stałą ochroną oraz monitoringiem.

Spedycja

Zajmujemy się spedycją krajową jak i zagraniczną. Jesteśmy doświadczonym liderem na rynku usług spedycyjnych. Zajmujemy się również dystrybuowaniem  towarów powierzonych nam przez klientów, jak również świadczeniem pomocy przy załatwianiu formalności, wypełnianiu dokumentacji. Nasza oferta jest bardzo kompleksowa i spójna. o czym możecie się Państwo przekonać, jeśli zechcecie poznań warunki oferty i współpracy.

Kontenery

Nasz dział transportu nieprzerwanie od 20 lat obejmuje swym zakresem przewóz kontenerów na terenie Polski i Unii Europejskiej.Każdy nas pojazd wyposażony jest w urządzenie GPS do lokalizacji i przesyłek.Transportujemy ładunki kompletne i częściowe.Organizujemy obsługę portową, dokumentacyjną i celną.

'