Transport międzynarodowy, kompleksowa obsługa spedycyjna oraz logistyczna, prognozowanie popytu, optymalizacja i zarządzanie łańcuchem dostaw, cross docking...

Logistic

O firmie

Firma Transport Ciężarowy Jarosław Pawłowski została założona w roku 1985 i niezmiennie od ponad 25 lat działa, funkcjonując pod tą samą nazwą i z siedzibą w Poznaniu przy ul. Promienistej 20.

Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu towarów oraz spedycji. Przewozimy ładunki całopojazdowe i częściowe. Osobne działy naszej firmy zajmują się obsługą carga lotniczego oraz kontenerów morskich. Kontenery morskie odbieramy z różnych portów i terminali lądowych, w tym również tank kontenery.

Pilotujemy przesyłki od momentu ich załadowania aż do zdania ich u odbiorcy, organizując również odprawy celne w Polsce i na terenie całej UE. Współpraca z wieloma spedycjami krajowymi i zagranicznymi, a przede wszystkim nasza wykwalifikowana kadra, pozwala znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie dla każdego z naszych klientów.

Posiadamy wszystkie wymagane w branży zabezpieczenia i uprawnienia – w tym ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w transporcie międzynarodowym na sumę  oraz w transporcie krajowym, certyfikat kompetencji zawodowych, licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego oraz krajowego i inne.

W czerwcu 2005 roku firma nasza została wyróżniona Certyfikatem Najwyższej Jakości w Transporcie, Spedycji i Logistyce.

Na bazie wieloletniej praktyki w transporcie i spedycji wypracowany został wysoki poziom naszych usług, o czym mogą świadczyć nasi klienci, którzy często od wielu lat obsługiwani są przez naszą firmę. Chętnie i z Państwem nawiążemy stałą współpracę w zakresie wykonywanych przez nas transportów.

'